Vieta
Atgal   GERAS > Kitos temos > Pokalbiai apie viską
Vartotojo vardas
Slaptažodis

Atsakyti

Temų priemonės Ieškoti šioje temoje Vaizdavimo būdai
Senas 2008-04-17, 17:45   #1
alfredas
Leitenantas

Prisijungė: Jul 2006
Žinutės: 302
Įtaka: 9
alfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugas
Neveikia Google

Sveiki,
kazkodel neveikia google paieska, t.y. ieiti i google saita eina, o kaip noriu konors ieskoti, tada tiesiog neuzkrauna puslapio. Dar ir linkomanijos isvis neatidaro :/ Visi kiti saitai veikia.
Gal kad buvo tokia problema? Ir kaip ja isspresti?

P.S.
Dariau PC rr, dariau reconect internet, re-instal fire fox (isirasiau naujausia), su Internet explorer taip pat neveikia :/

Paskutinį kartą redaguotas alfredas : 2008-04-17 18:48.
alfredas atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-17, 17:56   #2
WirusAaS
Vyresnysis puskarininkis

WirusAaS'io(ės) Avataras

Prisijungė: Apr 2008
Amžius: 22
Žinutės: 220
Įtaka: 7
WirusAaS yra impozantiška asmenybėWirusAaS yra impozantiška asmenybė
Citata: Neveikia Google

Cituoti:
Parašė alfredas
Sveiki,
kazkodel neveikia google paieska, t.y. ieiti i google saita eina, o kaip noriu konors ieskoti, tada tiesiog neuzkrauna puslapio. Dar ir linkomanijos isvis neatidaro :/ Gal kad buvo tokia problema? Ir kaip ja isspresti?

P.S.
Dariau PC rr, dariau reconect internet, re-instal fire fox (isirasiau naujausia), su Internet explorer taip pat neveikia :/
Bandyk skenuoti pc gal kokie failai stapdo interneto darba
WirusAaS atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-17, 18:03   #3
KG2
half man half amazing

KG2'io(ės) Avataras

Prisijungė: Dec 2006
Amžius: 25
Žinutės: 1,995
KG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitįKG2 turi nuostabią ateitį

Cituoti:
Parašė alfredas
Sveiki,
kazkodel neveikia google paieska, t.y. ieiti i google saita eina, o kaip noriu konors ieskoti, tada tiesiog neuzkrauna puslapio. Dar ir linkomanijos isvis neatidaro :/ Gal kad buvo tokia problema? Ir kaip ja isspresti?

P.S.
speju pas tave zebra?
Senas 2008-04-17, 18:03   #4
Miles
Pulkininkas

Miles'io(ės) Avataras

Prisijungė: Mar 2008
Žinutės: 1,165
Įtaka: 8
Miles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitį

Jo, cia kažkoks prikolas šendien Man ~11-14h irgi nėjo naršyt po internetą. Visos programos (radijas, žaidimai, dc++, torrent ir t.t.) veikė, bet naršyt nėjo, saitų nekrovė. Bet dabar jau susitvarkė. Čia ne man vienam buvo.. Girėjau iš kokiu 6 žmonių.
Miles atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-17, 18:47   #5
alfredas
Leitenantas

alfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugasalfredas yra tikras draugas

Cituoti:
Parašė KG2
speju pas tave zebra?
Taip, zebra.
Cituoti:
Parašė WirusAaS
Bandyk skenuoti pc gal kokie failai stapdo interneto darba
Su antivirusine? Ar kokia kita programa?
Cituoti:
Parašė Miles
Jo, cia kažkoks prikolas šendien Man ~11-14h irgi nėjo naršyt po internetą. Visos programos (radijas, žaidimai, dc++, torrent ir t.t.) veikė, bet naršyt nėjo, saitų nekrovė. Bet dabar jau susitvarkė. Čia ne man vienam buvo.. Girėjau iš kokiu 6 žmonių.
Man visi kiti saitai veikia, tik tie du, ir taip jau trecia ar ketvirta diena :/
Senas 2008-04-17, 19:20   #6
DaRTh
Pulkininkas leitenantas

DaRTh'io(ės) Avataras

Prisijungė: May 2006
Amžius: 21
Žinutės: 695
DaRTh visada padės bėdojeDaRTh visada padės bėdojeDaRTh visada padės bėdojeDaRTh visada padės bėdojeDaRTh visada padės bėdojeDaRTh visada padės bėdoje

Man su opera narsykle google uzkrauna bet kai spaudi ieskoti nieko nekrauna kaip buvo google pagrindinis puslapis taip ir lieka..
Senas 2008-04-17, 19:24   #7
Krepšt
Pulkininkas leitenantas

Krepšt'io(ės) Avataras

Prisijungė: Apr 2008
Žinutės: 550
Krepšt yra pakankamai populiari asmenybė

Cituoti:
Parašė Miles
Man irgi tas pats buvo galvojau kažką su modemu pridirbau su tais configais,bet viskas pasitaisė
Krepšt atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-17, 19:34   #8
Voras
Atimti viska

Voras'io(ės) Avataras

Prisijungė: Feb 2007
Amžius: 22
Žinutės: 1,711
Voras visada padės bėdojeVoras visada padės bėdojeVoras visada padės bėdojeVoras visada padės bėdojeVoras visada padės bėdojeVoras visada padės bėdoje

man irgi tokiu metu niekas nebuvo uzkrauta....
XDD vaikas eik pasikark del forumo XDDD grasina man cia eik cia islauzysiu kaulus ir pasibaigs tau.
Voras atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-17, 23:01   #9
alfredas
Leitenantas

Cituoti:
Parašė DaRTh
Man su opera narsykle google uzkrauna bet kai spaudi ieskoti nieko nekrauna kaip buvo google pagrindinis puslapis taip ir lieka..
O gal susitvarkiai? jei taip, tai kaip?
Senas 2008-04-17, 23:18   #10
Optis
Rape Squad

Optis'io(ės) Avataras

Prisijungė: Aug 2006
Amžius: 23
Žinutės: 2,061
Įtaka: 11
Optis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausiųOptis geriausias iš geriausių

Gal tiesiog firefoxas buginasi? Nes gi buna kad kai kurie puslapiai su firefox/opera neveikia arba nepilnai funkcionuoja. pabandyk su IE atidaryt.
Optis atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-17, 23:47   #11
BlAcK|LiGhT
Hacking Inspector

BlAcK|LiGhT'io(ės) Avataras

Žinutės: 2,232
Įtaka: 11
BlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogusBlAcK|LiGhT yra nuostabus žmogus

Cituoti:
Parašė alfredas
Sveiki,
kazkodel neveikia google paieska, t.y. ieiti i google saita eina, o kaip noriu konors ieskoti, tada tiesiog neuzkrauna puslapio. Dar ir linkomanijos isvis neatidaro :/ Visi kiti saitai veikia.
Gal kad buvo tokia problema? Ir kaip ja isspresti?

P.S.
Cituoti:
Parašė Opti0naL
Gal tiesiog firefoxas buginasi? Nes gi buna kad kai kurie puslapiai su firefox/opera neveikia arba nepilnai funkcionuoja. pabandyk su IE atidaryt.

BlAcK|LiGhT atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-17, 23:59   #12
[-mafas-]
Pulkininkas

[-mafas-]'io(ės) Avataras

Prisijungė: Oct 2005
Amžius: 24
Žinutės: 1,369
Įtaka: 10
[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus[-mafas-] yra nuostabus žmogus

istrink cookius ir kita mesla. spaudi ctrl+shift+del ir tada delete. gal pades
Senas 2008-04-18, 13:09   #13
Theria
Kapitonas

Theria'io(ės) Avataras

Prisijungė: Oct 2007
Žinutės: 433
Theria yra pakankamai populiari asmenybė

Cituoti:
Parašė Miles
Jo cia kiek girdejau visiem su sviesolaidiniu netu ir dar is Kauno
Theria atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-18, 13:56   #14
Miles
Pulkininkas

Miles'io(ės) Avataras

Prisijungė: Mar 2008
Žinutės: 1,165
Įtaka: 8
Miles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitįMiles turi nuostabią ateitį

Buvo.. Bet praėjo ;] Buvo gera progra visą kompa su įvairiomis programomis praskanuot Galvojau virusų pasigavau ar šiaip cfg kokie parėjo. Nes kartais atidarinėjo, kartais ne.. Bet čia tik su naršyklėmis buvo. Tiek su opera, tiek mozilka ir aišku IE ;]
Miles atsijunges   Atsakyti su citata
Senas 2008-04-18, 14:05   #15
dominant
Pulkininkas leitenantas

dominant'io(ės) Avataras

Prisijungė: Dec 2005
Amžius: 26
Žinutės: 586
dominant yra tikras draugasdominant yra tikras draugasdominant yra tikras draugasdominant yra tikras draugas

Miles atsigauk nuo narkotikų, jeigu googles nekrauna nereiškia kad naršyklė bloga eik geriau apie DNS pasiskaityt.

Šiuo metu šią temą skaito: 1 (0 nariai ir 1 svečiai)

Temų priemonės Ieškoti šioje temoje
Ieškoti šioje temoje:

Praplėsta paieška
Vaizdavimo būdai

Žinučių rašymo taisyklės
Tu negali kurti temų
Tu negali atsakinėti