PDA

View Full Version : Anapilin iškeliavo žinomas dainininkas R.Janavičius

uploader
2007-07-02, 22:23
Turbut ne vienas girdejot! Bet numanau nevisi! Tad gal keliata zodziu!:cry:
Ash pats dirbdamas uzejau i maxima pastebejau laikrashty su tokiu uzrasu kaip ir temos pavadinimas! 37m zmogus.dainininkas.... Baisu.. Gaila

Pasiskaityti placiau!
Delfi! (http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=13662018)

stop war
2007-07-02, 22:30
Si dalyka jau zinau nuo pat ryto(isgirdau per radija).Na taip gaila zmogaus,ypac kai zinai jog jo liga buvo labai skausminga...Kogero visu musu seimose ar draugu tarpe yra kasnors sirge veziu...Nuo jo niekas nera apsaugotas,todel nemanau,kad sis atvejis turetu buti kuo nors ipatingas.
Ilsekis ramybeje,Rolandai.:(
Uzuojauta Seimai.

stop war
2007-07-02, 22:43
Nu jo maziau pries menesi senelis mire nuo veziu,patikekit ne kas ziureti i zmogu kuriam 4 stadijos vezis,skausmai nezmogiski zmogus nieko nenori,baisu zdz.
Na as irgi ta zinau:Mire mano mociute ir 11m.pussesere...:(

ARminz
2007-07-02, 23:40
nu jo , beg girdejau kazkur tipo jis pasveikes buvo ar kas ten jam , bet va mire tai mire aisku gaila , nors jo muzika nebuwo jau tokia a***ena , tik kad vat jaunas. Uzuojauta.

Koks skirtumas muzika a***ena ar nea***ena... O seip tai jau zmogus buvo euforijoje, nugalejas ta liga, taciau ji grizo ir numarino ji per savaite.. :|

Gerutis
2007-07-02, 23:42
As ir patires mires senelis irgi vezys :(

[TORQE]
2007-07-03, 01:27
Turbut ne vienas girdejot! Bet numanau nevisi! Tad gal keliata zodziu!:cry:
Ash pats dirbdamas uzejau i maxima pastebejau laikrashty su tokiu uzrasu kaip ir temos pavadinimas! 37m zmogus.dainininkas.... Baisu.. Gaila

Pasiskaityti placiau!
Delfi! (http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=13662018)

uploader as tai ir pamaciau pardotuviai...O siaip tikrai gaila...

.::Neo::.
2007-07-03, 10:29
Blemba kaip gaila sitas tai ant scenos nors pavarydavo normaliausiai beveik is kitu ten lopu grupiu gaila man jo :cry:

Edgars
2007-07-03, 10:58
Iš dalies Originalas teisus, juk miršta tūkstančiai žmonių. Na bet man asmeniškai gaila žmogaus, kad toks jaunas mirė.

Edgars
2007-07-03, 11:06
Tai cia rase 11m. mire tai kas tada?

kas yra? nieko nesurpatau iš tavo posto. ir išvis ko čia kabinėjietės prie mano postų

Optis
2007-07-03, 11:36
Db tiksuzinojau...:oi: Gaila...Uzuojauta :cry:

impulsx
2007-07-03, 11:38
kaip bebutu kiekviena mirtis yra tragedija mirusiojo artimiesiems. kaip sakant Dievas išsirenka talentingus žmones anksčiau palikt šį pasaulį. janavičius ne išimtis. graudu

respect
2007-07-03, 12:03
tai tas R.... yra tas dainininkas nuotraukoje ?

Edgars
2007-07-03, 12:05
Sakai jaunas mire 37m,o cia 11-meti mire,kai dar visas visas gyvenimas mire,tai ko jos nesigaili?

ką tu čia man aiškini ko gailėtis ko ne? gaila man visų mirusių, ypač nuo vėžio. krč neturi ką veikt kad čia prie manęs kabinėjiesi?

Edgars
2007-07-03, 12:27
taip tikrai nera,nerasyk ko nera.

aš tau sakau nesikabinėk prie mano postų. nei tu mane pažįti nei ką. atsipisk vienu žodžiu. gaila ne visų bet daugumos

stop war
2007-07-03, 12:32
Prisiminiau kazkieno zodzius.Vieno zmogaus mirtis-tragedija,Tukstancio-Statistika.

BloodNectar
2007-07-03, 12:47
Prisiminiau kazkieno zodzius.Vieno zmogaus mirtis-tragedija,Tukstancio-Statistika.

sita uzrasa matei zaisdamas ARMA - Armed Assault kai mirsti tau parenka kokia fraze, tai prie jos buna parasyta kieno tai zodziai :)

Dabar i tema:

Kuom cia tas dainininkas ypatingas, pirmakart girdziu :D tai krc pasaulyje tukstanciai mirsta kas sekunde :)

taip tikrai nera,nerasyk ko nera.

o kaip tu gali tai paneigt jei nezinai to 100% kad jis tikrai negaili ?

as negailiu. As dziaugios jei kokioj Indijoj Maras prasisiaubia, galetu visa Azija isdvest isskyrus japonus, nes jie nesiveisia taip nesveikai ir ygivendina savo protingus isradimus.

stop war
2007-07-03, 13:19
sita uzrasa matei zaisdamas ARMA - Armed Assault kai mirsti tau parenka kokia fraze, tai prie jos buna parasyta kieno tai zodziai :)

Dabar i tema:

Kuom cia tas dainininkas ypatingas, pirmakart girdziu :D tai krc pasaulyje tukstanciai mirsta kas sekunde :)

o kaip tu gali tai paneigt jei nezinai to 100% kad jis tikrai negaili ?

as negailiu. As dziaugios jei kokioj Indijoj Maras prasisiaubia, galetu visa Azija isdvest isskyrus japonus, nes jie nesiveisia taip nesveikai ir ygivendina savo protingus isradimus.
Na turetum zinot:"Sudie Elyza,Elyza graziausia is visu":D

BloodNectar
2007-07-03, 13:29
Na turetum zinot:"Sudie Elyza,Elyza graziausia is visu":D

ne, nzn :\

bt jei minedas iskeliautu anapilin tai butu didle palaima :D

Lithuanian Hitman
2007-07-03, 14:43
Ir man atrodo cia taip Stalinas pasake (Prisimenu ish Flashpoint'o sita fraze :D)

Info from vikipedia:
Stalino Garsios frazės:
„Vieno žmogaus mirtis – tragedija, milijonų – statistika“.
„Yra žmogus – yra problema, nėra žmogaus – nėra problemos“.

junor
2007-07-03, 15:54
Na jei nezinot Rondo , tai eikit teveliu mamyciu paklauskit , atsakys.

`PrX_
2007-07-03, 17:13
Na turetum zinot:"Sudie Elyza,Elyza graziausia is visu":D ce sena daina sudie elyza kuria perdainavo rondo :) ir gal janavicius bet negirdrjau

dMs
2007-07-03, 17:43
Mama, man dar tik keturiolika, aš klausau Dinamikos,
Man patinka Mango, kai žiūriu pro langą, į apsimyžusį dangų
rondo maždaug dinamikos lygio ir yra :D nesuprantu, miršta šimtai žmonių, ir visiems px, numiro koks tai 14mečių klausomas dainininkas, ir jau reik delfi parašyt, laikrasčiuose dar čia floodint, krc ką lietuvoj nieks nevyksta?? kad iki tokio š nusivažiavo žiniasklaida :no: dar tegu parašo, kas kart, kad mango mergaičių papugėlę katinas suėdė. :bad:
šimtai numiršta nuo to vėžio per dieną, dar tiek pat nuo rūkymo ir pan. ir kažko nieks nerašo kas kart apie tai... :no: o ponas diewas or something? pvz. aš tai jo gyvenime nematęs ir jo muzikos neklausęs.
Kaip numirsti per zaidima Arma buna parasyta fraze apie kara ir mirti. tai viena labai istrigo:
Viena mirtis tai tragedija, tukstanciai tai statistika...

BMW
2007-07-03, 17:53
Ir as noreciau isiterpti.
Stai statistika, mirtingumas nuo vezio Lietuvoje 2004:
4574 (vyrai)
3611 (moterys)

Pabrezti noreciau, kad 1179 vyru mirsta nuo plauciu vezio. (pats rukantis :( )

Zmones mire ir mirs.

(niekas nepaimkit uz bloga, aciu uz supratinguma)

Fury
2007-07-03, 18:01
tegu islisi ramybeje.. :( tik dbr suzinojau :cry:

BloodNectar
2007-07-16, 00:44
Dziaugiesi kazkieno mirtimi,keistas tu kazkoks.

Jei kauselis tavo keuras, tai sito neisgydis joks daktaras.

niekur nerasiau kad dziaugios, as sakiau tiesiog kad kai vienas zmogus mirsta tai tragedija o kai tukstantciai tai tik statistika.

ir tai nemano zodziai ,kalba ejo apie situ zodziu Gerbiama autoriu ir saltini is kur jis gautas.

Plaktukassss
2007-07-16, 00:54
man jis ne tik kaip dainininkas buvo bet ir geras pazystamas,gaila galejo zmogus dar gyventi,jam tiek pat metu kiek ir man uzjauciu.

AVWars
2007-07-16, 00:56
Gerai kad mire vistiek suda kure

impulsx
2007-07-16, 00:56
apie mirusįjį gerai arba išvis nieko

AVWars
2007-07-16, 01:00
De*au as an jo nepatiko ne jis ne jo kurema muzika ,jis kaip minedas buvo toks keistoku pakraipu

BloodNectar
2007-07-16, 08:02
De*au as an jo nepatiko ne jis ne jo kurema muzika ,jis kaip minedas buvo toks keistoku pakraipu

man krc isvis P... kas ten.

Kazkieno pazystamas mire kuri vienas zmogus pazinojo sitame forume tai krc kuria tema b* . Nera su kuo pasidalinti RAudom jauciu.