PDA

View Full Version : migracija

eckunas27
2010-04-03, 16:34
si tema yra skita tiem kurie nemeksta kad lietuvei bega y uzsienius,o jus dar ir paklauskit kodel jie isvazevo ir kokios tos priezasty isvykimo manau pakeisit nuomone visi:mmhm:

eckunas27
2010-04-03, 16:36
y uzsieny isvykstama ne delto kad ten yra dauk pinigu ar gerai uzdirbama o del to kad islipti is skolu ir tureti pavalgyti cia mano nuomone nes pac esu isvykes

denGis
2010-04-03, 16:43
Čia tave taip užsienis paveikė, kad normaliai lietuviškai nebemoki rašyti ?

eckunas27
2010-04-03, 16:45
Čia tave taip užsienis paveikė, kad normaliai lietuviškai nebemoki rašyti ?

o kas tau netinka as nesuprantu nepatinka neskaityk niekas juk neercia

BlinDa
2010-04-03, 16:49
Mes isvaziavom i Vokietija, kad galetume daugiau pinigeliu uzdirbt.Mes kaip tik neturejom nei skolu nei kitokio velnio.Tiesiog Lietuvoj nebuvo galimybes...
Kai lietuva atsigaus, butinai vaziuosiu gyvent atgal. Nes man jokioj saly nera taip smagu kaip mano Gimtiniai Lietuveliai.

denGis
2010-04-03, 16:51
o kas tau netinka as nesuprantu nepatinka neskaityk niekas juk neercia
Pats galvoju apie emigraciją, tai ir sugalvojau pažiūrėt, kas parašyta. Nieko išmintingo ir pamokančio neįžvelgiau. Turėjau keletą kartų perskaityti, kol supratau, ką parašei, todėl nutariau ir komentarą papostinti, kad susimastytum apie savo raštą.

BlAcK|LiGhT
2010-04-03, 17:00
y uzsieny isvykstama ne delto kad ten yra dauk pinigu ar gerai uzdirbama o del to kad islipti is skolu ir tureti pavalgyti cia mano nuomone nes pac esu isvykes

Jei pats turi skolų tai čia tavo problemos.. Kam kuri temą kuri skirta tiems kurie nemėgsta ,kad kiti išvažiuoja , o pats išvažiavęs....

arash
2010-04-03, 18:20
Ziurkes pirmos bega is skestancio laivo :rotflmao2:
kuris zmogus turi pinigu pasilieka lietuvoi o kuris neturi isvaziuoja nes cia lietuvoi sulaukes pensijos eisi butelius rinkt o kol jaunas gali kruvi pakest ir prisederint prie naujos tvarkos.kainos didelios algos mazos ka tu cia lietuvoi sutaupisi ? alaus bonke?

Black_Jack
2010-04-03, 18:51
si tema yra skita tiem kurie nemeksta kad lietuvei bega y uzsienius,o jus dar ir paklauskit kodel jie isvazevo ir kokios tos priezasty isvykimo manau pakeisit nuomone visi:mmhm:

As neesu toks zmogus, kuris kabinetusi, kad yra nenaudojamos lietuviskos raides, ar sumaisytos raides vietomis, bet kai 29 metai, o rasyba kaip pas 9 meti, tai jau nieko gero.

Tiesa pasakius net nesuprantu ka temos autorius norejo klausti - pagrindine mintis tai emigracija, bet ar cia mes turim issakyti nuomone uz/pries emigracija, ar ju paciu paklausti kodel jie isvaZEVo... Jei kas geriau interpretavot parasykit - emigracija tikrai nebloga tema diskusijoms, nors aisku ne pati geriausia, nes cia jau daugiausiai priklauso nuo pacio zmogaus pasirinkimo, nei konors kito.

Veyron
2010-04-03, 18:57
Nieko keisto nematau jai zmogus gyvenantis uzsieni primirso lietuviu kalbos rasyba.

briedis_apsitriedes
2010-04-03, 19:27
apgailetina... atrodo, kad zmogus net mokyklos nebaiges, o jau is Lietuvos bega...
As taip pat emigraves is Lietuvos, taciau turiu daug planu i ja sugryzt. Tu budamas Lietuvoj nesupranti kaip tu jos ilgesies isvares i kita sali, taciau pasiklausius draugu, seimos patarimu negryzti del esamos ekonomines padeties supranti, kodel daugelis taip pat isvaziuoja...

eckunas27
2010-04-03, 19:48
zinai mes visi mokam ignoruoti ir pykti ant visu kurie isvazeve ar suklaidom raso tiesiog netame esme o del ko jie vaziuoja kodel bega is lt nes matau keli tai isvis raso nesamone apie mano rasyma koks skirtumas mes snkeam del ko jie bega is lt

ShiSh?
2010-04-03, 20:11
Visu pirmą, eckunai, prisikabina žmonės prie tavo rašymo, nes negalima suprasti apie ką tu išvis šneki, be kablelių ir pnš.

Išvažiuoja iš lietuvos nes čia gyvenimas ir dirbimas yra tiesioginis mazochizmas, tevams 3x buvo lengviau atidaryti parduotuvę savo prekių vokietijoje negu čia lietuvoje atidaryti dar mažesnę.
Žmonės pamirštą dvasines vertybes, pamato, kad neįgalės savo vaikui nupirkti į savatę apelsinų kilogramo ir parūpinti kokybiško maisto ir todėl važiuoja iš čia dirbti, kad ir ne prestižinį darbą, bet vistiek dirbti tam, kad užsidirbti ir pragyventi NORMALŲ GYVENIMĄ. Tam, kad žmonai galėtu nupirkti dovanų ne viena gelę, o puokštę arba kokį nors suvenyrą ir t.t.

Simple.

eckunas27
2010-04-03, 20:34
nu tada sori uzmano rasyma labai visu atsiprasau nes tikrai senai lietuviskai rasiau

NfrO
2010-04-03, 21:30
nu tada sori uzmano rasyma labai visu atsiprasau nes tikrai senai lietuviskai rasiau
Linux,suprantam mes tave ;) beje senai begirdetas

SnaKe_
2010-04-03, 22:06
Visu pirmą, eckunai, prisikabina žmonės prie tavo rašymo, nes negalima suprasti apie ką tu išvis šneki, be kablelių ir pnš.

Išvažiuoja iš lietuvos nes čia gyvenimas ir dirbimas yra tiesioginis mazochizmas, tevams 3x buvo lengviau atidaryti parduotuvę savo prekių vokietijoje negu čia lietuvoje atidaryti dar mažesnę.
Žmonės pamirštą dvasines vertybes, pamato, kad neįgalės savo vaikui nupirkti į savatę apelsinų kilogramo ir parūpinti kokybiško maisto ir todėl važiuoja iš čia dirbti, kad ir ne prestižinį darbą, bet vistiek dirbti tam, kad užsidirbti ir pragyventi NORMALŲ GYVENIMĄ. Tam, kad žmonai galėtu nupirkti dovanų ne viena gelę, o puokštę arba kokį nors suvenyrą ir t.t.

Simple.

atsake viska apie sia tema.

As asmeniskai delto ir isvaziauvau, nes lietuvoje be darbo tas pats kas be galvos, aisku jei nori prasigerti prasom, sedek pas mama, vadalokis gatvemis ir t.t Bet bomzu nieks nenori but, tai visi isvaziuoja ir kuriasi savo gyvenima kur jiems geriau :gb:

L33T
2010-04-03, 22:24
Skolų ir t.t Lietuvoje neturiu, tik nuosavas namas liko ten, išvažiavau į U.K nes čia geresnės salygos, netaupau ir nesiruošiu taupyti, tam, kad grįžus į Lietuvą viską greitai išleist ir vėl be cento sėdėt.. Nenoriu taip. Čia gerai isikūriau, dirbu, aktyviai leidžiu laisvalaikį, nieko netrūksta, išskirus tai, kad trūksta tų artimų žmonių, kurie liko Lietuvoje.
Grįžti į Lietuvą dabar tikrai nesiruošiu, kada nors, gal, bet vargu. Parduota ta Lietuva jau senai, skolose skesta ir niekada iš jų neišlips.
O čia U.K šiuo metų jau pilnų pajiegumų visi lenda iš krizės, atsiranda darbų, atsidaro nauji versliukai, žodžių, atsiranda galimybių su kiekviena diena, o tie kurie dabar pradės rėkauti, kad nėra darbo anglijoje ir t.t. tai galiu pasakyti, nesėdėkit vietoje, sukites, ieškokit, bendraukit ir viskas bus tvarkoj, tokią valstybę galima melžt, niekas ant auksinio padėklo nieko neatneš.
Migravimas žinoma ne pats geriausias sprendimas užsidirbti litų ir panašiai, bet nesigailiu, kad išvykau gyventi į užsienį.

eckunas27
2010-04-03, 22:52
matau tema gan nebloga del migravimo tad noreciau tu zmoniu paklausti ko jie pyksta ant ju kad isvyksta

Breefz
2010-04-03, 23:08
As nieko pries.... Rasiu tinkama proga pats isvyksiu is lt.

eckunas27
2010-04-03, 23:13
As nieko pries.... Rasiu tinkama proga pats isvyksiu is lt.

pateik kelis argumentus kodel isvyksi

nerukaw
2010-04-03, 23:22
linux tau neuztenka savo argumentu kodel ten pats esi ? ar neuztenka to ka matai kai gryzti i lietuva atostogu ar seip aplankyt artimuju ? si tema niekam tikus galiu iskart pasakyt... Nes bet kas gaves tinkama proga isvyks is tos susiktos lietuvos... pazek kas cia daros... Cia neimanoma normaliai gyvent.. Pats esu buves uzsieni ir nekarta ir zinau koks skirtumas... Nesuprantu kam tokia tema kuri... pats budamas kitoj saly... Pats laukiu kol galesiu isvykt vel... Nes cia nera jokiu perspektyvu.. Degradavus salis...

Breefz
2010-04-03, 23:23
O ka siulai veikti cia? Gauti 1.5 moketi uz buta, kura, pavalgyti, apsirengti, pramogos... Kas is tu 1.5k liks? Nieko.... Teta isvaziavo i uk, gauna i savaite pasalpa, ir laisvai isgyvena ten... IS PASALPOS.... cia lt is pasalpos isgyventum? be sansu, ir tai kazin ar tu cia ja gautum. Aisku dar norisi ir pataupyti, pradziai nors koki buta nusipirkti, kad galetum ramiai gyventi, o ne nuomotis, o tai irgi kainuoja nemazai... Kiek laiko reiktu dirbti lietuvoj, kad nusipirktum buta? ilgai ilgai ilgai... Uzsieni manau gali greiciau prasisukti, bet rekia aisku tureti pazystamu, ir moketi kalba.

nerukaw
2010-04-03, 23:29
O ka siulai veikti cia? Gauti 1.5 moketi uz buta, kura, pavalgyti, apsirengti, pramogos... Kas is tu 1.5k liks? Nieko.... Teta isvaziavo i uk, gauna i savaite pasalpa, ir laisvai isgyvena ten... IS PASALPOS.... cia lt is pasalpos isgyventum? be sansu, ir tai kazin ar tu cia ja gautum. Aisku dar norisi ir pataupyti, pradziai nors koki buta nusipirkti, kad galetum ramiai gyventi, o ne nuomotis, o tai irgi kainuoja nemazai... Kiek laiko reiktu dirbti lietuvoj, kad nusipirktum buta? ilgai ilgai ilgai... Uzsieni manau gali greiciau prasisukti, bet rekia aisku tureti pazystamu, ir moketi kalba.
cia jau kaip iseis su tuo darbu.. pats buvau isitrines i stroikes :D nu ten tokios stroikes buvo, kad valandini mokejo :D tai krc 2500 euru i men gaudavau :D budavo tokiu dienu kad visa diena prasivaikstinedavai po objekta... bet ****** dirb ir patepiau slides i lietuva :D dabar gailiuosi tokia darbo vieta prarades :D bet ka padarysi yra kaip yra :D laukiu kol pazystamas gryz ir pasiulys kazka panasaus :)

Breefz
2010-04-03, 23:31
cia jau kaip iseis su tuo darbu.. pats buvau isitrines i stroikes :D nu ten tokios stroikes buvo, kad valandini mokejo :D tai krc 2500 euru i men gaudavau :D budavo tokiu dienu kad visa diena prasivaikstinedavai po objekta... bet ****** dirb ir patepiau slides i lietuva :D dabar gailiuosi tokia darbo vieta prarades :D bet ka padarysi yra kaip yra :D laukiu kol pazystamas gryz ir pasiulys kazka panasaus :)

Nu va :D O dbr ka nors panasiai gauni? :D

SnaKe_
2010-04-03, 23:31

argumentai paprasti manau, paziurek zinias arba tv, mokam uz ora, mus melzia kaip begali, greit gausim atiduot paskutinius triusikus :oi:

nerukaw
2010-04-03, 23:33
argumentai paprasti manau, paziurek zinias arba tv, mokam uz ora, mus melzia kaip begali, greit gausim atiduot paskutinius triusikus :oi:
tai sakau... tema tai ziauri... vien pavadinima perskaicius iskart istrint reiktu....

eckunas27
2010-04-03, 23:37
tai sakau... tema tai ziauri... vien pavadinima perskaicius iskart istrint reiktu....

as nesuprantu kas neppatinka tau jai neturi ka pasakyti yra tada dauk temu ir sedek tenais o cia tiesiog zmones isdesto savo pasitenkinimus ir nepasitenkinimus del migracijos begimo is lietuvo visai nesupratu taves

nerukaw
2010-04-03, 23:40
as nesuprantu kas neppatinka tau jai neturi ka pasakyti yra tada dauk temu ir sedek tenais o cia tiesiog zmones isdesto savo pasitenkinimus ir nepasitenkinimus del migracijos begimo is lietuvo visai nesupratu taves
jei nesupranti manes, tai kaip tu gali suprast savo pateikiamus klausimus ? jei jie zmonems iki gyvo kaulo igryse... bega zmones, nes iesko geresnio gyvenimo.. kas dar cia gali but neaisku :D

SnaKe_
2010-04-03, 23:44

bet mes taves nesuprantam tiesa sakant :rotflmao2: tu tokius klausimus uzduodi kur ir durniui aisku, tu pagalvok pats. Kodel tu uzsienyje o ne lietuvoje? Kodel uzsienyje uzdirbus per diena 50-100 svaru, o lietuvoj 50- 100 litu, nuperkamas mazesnis kiekis maisto lietuvoje? Ka tu rinktumeis valgyti kiekviena diena bananus ir viskas kas sviezia ar grauzti juoda duona??? :nenene: tai dabar taip gerai isitaisyk ant kedes ir pasuk galvele :mmhm:

eckunas27
2010-04-03, 23:48
bet mes taves nesuprantam tiesa sakant :rotflmao2: tu tokius klausimus uzduodi kur ir durniui aisku, tu pagalvok pats. Kodel tu uzsienyje o ne lietuvoje? Kodel uzsienyje uzdirbus per diena 50-100 svaru, o lietuvoj 50- 100 litu, nuperkamas mazesnis kiekis maisto lietuvoje? Ka tu rinktumeis valgyti kiekviena diena bananus ir viskas kas sviezia ar grauzti juoda duona??? :nenene: tai dabar taip gerai isitaisyk ant kedes ir pasuk galvele :mmhm:

supranti yra yvairiu priezasciu kodel vyksta o kiti pyksta del to

nerukaw
2010-04-03, 23:54
supranti yra yvairiu priezasciu kodel vyksta o kiti pyksta del to
nu as manau kad yra tik viena priezastis, del kurios lietuviai isvyksta is lietuvos.. Tai yra pinigai... Jokiu kitu priezasciu nesu girdejes, nors pazystamu belekiek visur isvyke... Pats del ko isvykes ? ne del litu ? :rotflmao2:

eckunas27
2010-04-04, 00:00
na jaunuoli klysti yra bent keletas tu varijantu,o del ko isvykau kad man lt nera kas veikti ir atsibodo skurde gyventi ir nuo algos iki algos gyventi skaiciuoti

kristupasM
2010-04-04, 00:04
na jaunuoli klysti yra bent keletas tu varijantu,o del ko isvykau kad man lt nera kas veikti ir atsibodo skurde gyventi ir nuo algos iki algos gyventi skaiciuoti

Nu nikaip negaliu patiketi kad tau 29 metai

eckunas27
2010-04-04, 00:05
Nu nikaip negaliu patiketi kad tau 29 metai

na gali ir netiket man tai jokio skirtumo

SnaKe_
2010-04-04, 00:30
na gali ir netiket man tai jokio skirtumo

tai cia ne del litu isvykai?

o del ko isvykau kad man lt nera kas veikti ir atsibodo skurde gyventi ir nuo algos iki algos gyventi skaiciuoti

skurde gyventi ir nuo algos iki algos? tai cia ne lituose esme? :mmhm: gerai uzteks tu nesamoniu uzrakink tema arba istrink lauk nes kazkoki gryba pjauni

nerukaw
2010-04-04, 00:33
tai cia ne del litu isvykai?

o del ko isvykau kad man lt nera kas veikti ir atsibodo skurde gyventi ir nuo algos iki algos gyventi skaiciuoti

skurde gyventi ir nuo algos iki algos? tai cia ne lituose esme? :mmhm: gerai uzteks tu nesamoniu uzrakink tema arba istrink lauk nes kazkoki gryba pjauni
zmogus nesiorentuoja erdvej :rotflmao2:

eckunas27
2010-04-04, 00:56
ne nu matau ant teveliu siknos sedi ir tokias nesamones sneki tai zinai man taves gaila tada nes tikrai nemates gyvenimo

KG2
2010-04-04, 10:36
tai kur geriau Airijoje ar UK ?

Deadamus
2010-04-04, 10:44
tai kur geriau Airijoje ar UK ?

JEigu turi Green Card geriausia USA, nes ten ir pinigu rasi, ir problemu maziau bus. UK isvis atmesk, nes ten su tavim elgsis kaip su sudu, net neziurint kas tu toks. Apie Airija nelabai ka zinau, bet gali but kad ir ten norm.

ex1m
2010-04-04, 10:58
JEigu turi Green Card geriausia USA, nes ten ir pinigu rasi, ir problemu maziau bus. UK isvis atmesk, nes ten su tavim elgsis kaip su sudu, net neziurint kas tu toks. Apie Airija nelabai ka zinau, bet gali but kad ir ten norm.
Ta USA, tai zn irgi nera taip lengva prasimusti, turiu giminiu ten tai nera ten ta pasaku salis kaip visi galvoja. Kekviena salis turi savo pliusu, ir savo minusu.

-Gilze
2010-04-04, 12:01
Kodel isvyksta? Turejau gera darba, gerai apmokama, pernai pavasari paprase is jo iseiti (buvau vienas naujausiu darbuotoju) kas man beliko - isejau (veliau puse mano komandos atleido). Uzsiregistravau darbo birzoje, nieko nesiule, mokejo 800. gyventi galima, po 3 men zadejo mazinti - bijojau, ieskojau savarankiskai, vasarai susiradau darba, pradirbau, vel likau bedarbiu. taip iki siandien. I darbo birza nesirasiau, kadangi isleido istatyma, jog norint gauti parama reikia nepertraukiamai buti isdirbus 1 metus (regis) pasalpos buciau negaves, darbo nesiulo...
Viltis, jog deklaraves praeitu metu pajamas gausiu kelis simtelius labai dziugino. Cia forume radau tema: mokestis uz ora - isleido istatyma, jog uz kiekviena nedirbta praeitu metu menesi zmones turi susimoketi po 72lt... Parsisiunciu el. deklaracija: -360lt - turiu primoketi... As 7 metus dirbau, mokejau mokescius valstybei ir stai atejus sunkesniam laikotarpiui "gaunu pagali i uzpakali".
Neturiu kazkokio auksto issilavinimo, taciau labai daug ka sugebu, bet mano CV skesta kaip inkaras juroje... Vartete kas skelbimus? SPECEALISTAI be darbo su PATIRTIMI! Tai kur mane "skaca" priims?
"pasudeliauju" ta ana padarau, gaunu kelis litus.
Suprantu tuos, kurie tvirtai sedejo darbo vietose pries krize ir tokioje sferoje, kuria liete maziau, as dirbau vienoje kritiskiausiai atsiliepusiu sriciu, tad ir kritau greit.
Tikrai jauciuosi sumindytas savo valstybes sistemos, bandai nenuskesti, laikytis arciau vandens pavirsiaus, o tavo galva nardina gilyn...
Dabar pasakykit man "lopui" kas mano vietoje nenoretu isvykti is sitos saleles?

nerukaw
2010-04-04, 12:15
ne nu matau ant teveliu siknos sedi ir tokias nesamones sneki tai zinai man taves gaila tada nes tikrai nemates gyvenimo
deja jau nuo 18 metu dirbu ir savarankiskai gyvenu, taip kad nereikia cia tevu prikist... Ir vapse prie ko cia tie tevai as nesupratau :D cia tema apie migracija gi :D

nerukaw
2010-04-04, 12:19
Kodel isvyksta? Turejau gera darba, gerai apmokama, pernai pavasari paprase is jo iseiti (buvau vienas naujausiu darbuotoju) kas man beliko - isejau (veliau puse mano komandos atleido). Uzsiregistravau darbo birzoje, nieko nesiule, mokejo 800. gyventi galima, po 3 men zadejo mazinti - bijojau, ieskojau savarankiskai, vasarai susiradau darba, pradirbau, vel likau bedarbiu. taip iki siandien. I darbo birza nesirasiau, kadangi isleido istatyma, jog norint gauti parama reikia nepertraukiamai buti isdirbus 1 metus (regis) pasalpos buciau negaves, darbo nesiulo...
Viltis, jog deklaraves praeitu metu pajamas gausiu kelis simtelius labai dziugino. Cia forume radau tema: mokestis uz ora - isleido istatyma, jog uz kiekviena nedirbta praeitu metu menesi zmones turi susimoketi po 72lt... Parsisiunciu el. deklaracija: -360lt - turiu primoketi... As 7 metus dirbau, mokejau mokescius valstybei ir stai atejus sunkesniam laikotarpiui "gaunu pagali i uzpakali".
Neturiu kazkokio auksto issilavinimo, taciau labai daug ka sugebu, bet mano CV skesta kaip inkaras juroje... Vartete kas skelbimus? SPECEALISTAI be darbo su PATIRTIMI! Tai kur mane "skaca" priims?
"pasudeliauju" ta ana padarau, gaunu kelis litus.
Suprantu tuos, kurie tvirtai sedejo darbo vietose pries krize ir tokioje sferoje, kuria liete maziau, as dirbau vienoje kritiskiausiai atsiliepusiu sriciu, tad ir kritau greit.
Tikrai jauciuosi sumindytas savo valstybes sistemos, bandai nenuskesti, laikytis arciau vandens pavirsiaus, o tavo galva nardina gilyn...
Dabar pasakykit man "lopui" kas mano vietoje nenoretu isvykti is sitos saleles?
apie musu sistema vapse neverta nieko kalbet.. jei zmones pradirba po 20 metu, kuri tureje gerai apmokama darba, mokeje mokescius nesveikus... Ir neduok dieve kokia nelaime juos istinka, pvz vezys ar dar kokia sunki liga.. tai tas zmogus gauna is valstybes pasalpa siekiancia minimuma, taip kad cia pasityciojimas, o ne sistema.. dar karta pasikartosiu, DEGRADAVUSI SALIS..

eckunas27
2010-04-04, 12:35
as matau tau viskas netinka .sakau jai nepatimka pasijieskok kitu temu

Freemazs
2010-04-04, 12:58

Nu nu, papasakok man placiau apie tai, ar pats gyvenai UK USA? speju kad ne tai ir nerasyk cia pievu..kazkur kazka isgirdi kaip vienam zmogui blogai buvo UK, o Kitam USA svajoniu salis..

Pats gyvenu Uk ir jaucios zmogiskiau cia negu lietuvoje gyvendamas.. O isvaziavau ne del to kad UK labai gerai, o del to kad lietuvoje nebeimanoma gyventi, kuo greciau lietuva paskelbs bankrota, tuo visiems geriau bus.. O paskelbs kaip Europos sajunga prispaus prie sienos, nes kisa, kisa pinigus i lietuva, o rezultatas 0

eckunas27
2010-04-04, 13:10
Nu nu, papasakok man placiau apie tai, ar pats gyvenai UK USA? speju kad ne tai ir nerasyk cia pievu..kazkur kazka isgirdi kaip vienam zmogui blogai buvo UK, o Kitam USA svajoniu salis..

Pats gyvenu Uk ir jaucios zmogiskiau cia negu lietuvoje gyvendamas.. O isvaziavau ne del to kad UK labai gerai, o del to kad lietuvoje nebeimanoma gyventi, kuo greciau lietuva paskelbs bankrota, tuo visiems geriau bus.. O paskelbs kaip Europos sajunga prispaus prie sienos, nes kisa, kisa pinigus i lietuva, o rezultatas 0

va cia tai komentaras as visapusiskai palaikau tave nes pac esau UK

briedis_apsitriedes
2010-04-04, 13:19
genialusis autoriau, tai gal ismoksit pats diskutuoti SAVO temose ar tik pritarti kaip postus renkantis mazvaikis ir sakyt "sutinku"

eckunas27
2010-04-04, 13:22
nesupratau ka tu cia norejei pasakyti dabar gal gali isversti nes nelabai japoniskai suprantu

nerukaw
2010-04-04, 13:31
nesupratau ka tu cia norejei pasakyti dabar gal gali isversti nes nelabai japoniskai suprantu
cirkas isvaziavo, klaunas pasiliko :rotflmao2:

ShiSh?
2010-04-04, 13:35

genialusis autoriau, tai gal ismoksit pats diskutuoti SAVO temose ar tik pritarti kaip postus renkantis mazvaikis ir sakyt "sutinku"

Na aš jo poste viską supratau. Jis tavęs prašo , kad tu pats išdėstytum savo nuomonę ar žvilgsnį, o ne tik pritarinėti vienam ar kitam postui.

Taigi, kam gyventi lietuvoje? Čia lieka gyventi, kaip kažkas minėjo, tik vaikai ir seniai. Čia gyvena tik kvaili, visapusiškai užpildyti kvaila propoganda ir *****išku patriotizmų žmonės. Jie nemato nieko aplink save tik žodžius - LIETUVA LIETUVIAMS.

Tai ka gali padaryti lietuva, kai čia lieka gyventi tokie, atsiprašant, degradai?
Girdėjau daug istorijų iš tevų, kadangi pas juos atvažiuodavo specialistai, technologai iš baltarusijos, rusijos, vokietijos ir t.t, ir ką galiu pasakyti - JIE BIJOJO IŠEITI Į GATVĘ, nes del to skurdo, del to gyvenimo lygio lietuvoje daugėja medžio galvių gezų kurie nevaldo savo veiksmų, nes negali nusipirkti gero maisto, gerų rūbų ir t.t.

Nejaugi tau dar vis reikia tiek daug sakyti, kad suprastum, kad lietuvoje gyventi yra, na, sunku?

------------------------------------------------------------------------

Lietuvai reikėtu paskelbti karą anglijai, ir pasiduoti anglų okupacijai, vistiek žmonės tie patys.

|Beast|
2010-04-04, 13:41
Siuo metu esu anglijoje ir kolkas tikrai nenoriu gryzti i lietuva nes cia gyveni daug laijsviau,ir nereikia rupintis kur masina palieki ar dar kazkas ,nes lietuvoij nieko daugiau negirdeti tik vagystes ir vagystes greijtai zmones is namu nebegales iseijti del to kad bijos palikti savo turta..Seip aijsku visus gerai bet tevyneje geriausei (tik ne ''Krizes metu'').. PS cia tik mano nuomone kam nepatinka neskaitykit ir nekomentuokit.

briedis_apsitriedes
2010-04-04, 13:50
Siuo metu esu anglijoje ir kolkas tikrai nenoriu gryzti i lietuva nes cia gyveni daug laijsviau,ir nereikia rupintis kur masina palieki ar dar kazkas ,nes lietuvoij nieko daugiau negirdeti tik vagystes ir vagystes greijtai zmones is namu nebegales iseijti del to kad bijos palikti savo turta..Seip aijsku visus gerai bet tevyneje geriausei (tik ne ''Krizes metu'').. PS cia tik mano nuomone kam nepatinka neskaitykit ir nekomentuokit.
Nu kiek girdejau, tai UK daugiau vagiu nei Lietuvoj ;) taip girdejau is gyvenaniu tenais...

|Beast|
2010-04-04, 13:52
Nu kiek girdejau, tai UK daugiau vagiu nei Lietuvoj ;) taip girdejau is gyvenaniu tenais...

Kolkas dar neteko matyty, nu nzn galbut negaliu 100procentu garantuoti,bet kolkas bent jau man cia yra geriau ir tiek.

Freemazs
2010-04-04, 13:55
visur tu vagiu yra, cia ziurint kur tu UK gyweni, gywenk paciam londone tam tikroj zonoj, busi papjautas netgi

|Beast|
2010-04-04, 13:56
visur tu vagiu yra, cia ziurint kur tu UK gyweni, gywenk paciam londone tam tikroj zonoj, busi papjautas netgi

Nu as gyvenu saloij nuo londono 150miliu tai cia tikrai ramu

Freemazs
2010-04-04, 14:03
tai kaimeli kokiam ? as tai salia londono dabar, buwau gywenes kaimeli, tai katu nesulyginsi wisai kitas gywenimas arciau londono, kiti zmones..DB gyvenu kaip lietuvoje gyvenau, barai klubai restoranai cinema Shoping centrai (4xakropolio didzio) t.t + storu zmoniu labai mazai, tai nors akiai malonu.

KG2
2010-04-04, 14:07
Nu as gyvenu saloij nuo londono 150miliu tai cia tikrai ramu
UK milios ar km?

eckunas27
2010-04-04, 14:07
tai kaimeli kokiam ? as tai salia londono dabar, buwau gywenes kaimeli, tai katu nesulyginsi wisai kitas gywenimas arciau londono, kiti zmones..DB gyvenu kaip lietuvoje gyvenau, barai klubai restoranai cinema Shoping centrai (4xakropolio didzio) t.t + storu zmoniu labai mazai, tai nors akiai malonu.

as paciam londone netoli kingstono 3 zona tai ir gyvenimas verda cia

Freemazs
2010-04-04, 14:08
milios ir vairas kitoje puseje :D

KG2
2010-04-04, 14:23
milios ir vairas kitoje puseje :D
del vairo tai savaime aisku :D

eckunas27
2010-04-04, 14:25
na bet as vairuoju lt masina tai man nera skirtumo kuroi pusei

Werewolf
2010-04-04, 14:44
Na aš jo poste viską supratau. Jis tavęs prašo , kad tu pats išdėstytum savo nuomonę ar žvilgsnį, o ne tik pritarinėti vienam ar kitam postui.

Taigi, kam gyventi lietuvoje? Čia lieka gyventi, kaip kažkas minėjo, tik vaikai ir seniai. Čia gyvena tik kvaili, visapusiškai užpildyti kvaila propoganda ir *****išku patriotizmų žmonės. Jie nemato nieko aplink save tik žodžius - LIETUVA LIETUVIAMS.

Tai ka gali padaryti lietuva, kai čia lieka gyventi tokie, atsiprašant, degradai?
Girdėjau daug istorijų iš tevų, kadangi pas juos atvažiuodavo specialistai, technologai iš baltarusijos, rusijos, vokietijos ir t.t, ir ką galiu pasakyti - JIE BIJOJO IŠEITI Į GATVĘ, nes del to skurdo, del to gyvenimo lygio lietuvoje daugėja medžio galvių gezų kurie nevaldo savo veiksmų, nes negali nusipirkti gero maisto, gerų rūbų ir t.t.

Nejaugi tau dar vis reikia tiek daug sakyti, kad suprastum, kad lietuvoje gyventi yra, na, sunku?

------------------------------------------------------------------------

Lietuvai reikėtu paskelbti karą anglijai, ir pasiduoti anglų okupacijai, vistiek žmonės tie patys.

man kazhkaip atrodo, kad kaip tik degradai emigravo... Bukagalviai, kurie nieko negali Lietuvoj pasiekt... Uzsienieciams indus plaut ir panasius darbus atlikinet... Antrarusiai zmones... Aisku, visu 100% neturiu omenij, bet didzioji dalis tokia ir yra...

briedis_apsitriedes
2010-04-04, 14:49
man kazhkaip atrodo, kad kaip tik degradai emigravo... Bukagalviai, kurie nieko negali Lietuvoj pasiekt... Uzsienieciams indus plaut ir panasius darbus atlikinet...
Tai geriau Lietuvoj indus plaut ir stroikese dirbt?

eckunas27
2010-04-04, 14:53
nu nedegredave isvyksta nesnekek nesamoniu isvyksta tie kuriem atsibodo tos lt isnaudojimas vat

ex1m
2010-04-04, 15:12
man kazhkaip atrodo, kad kaip tik degradai emigravo... Bukagalviai, kurie nieko negali Lietuvoj pasiekt... Uzsienieciams indus plaut ir panasius darbus atlikinet... Antrarusiai zmones... Aisku, visu 100% neturiu omenij, bet didzioji dalis tokia ir yra...
Tu taip sakai nes tu pats dabar gerai sedi, turi darba turbut, viska. O jai situacija butu kita. Pvz: Tu sukuri seima, turi vaika, sedi darbo birzoi be darbo. Kekviena diena atsibundi su mintim kaip isgyventi, kaip pamaitinti seima jau nebemastai apie tos kosminius mokescius. Dar neduok neduok dieve pries pora metu pasiemes paskola kamnors. Pasakyk kaip isgyventi? Zinoma atsakymas "- Eik susirask darba, jai yra noro tai randi", su tokiais atsakymais atsigaukit, taip galetumet sneketi pries krize kai lietuva nors po biski, bet klestejo, kilo jos lygis.
Gi zmones nes is gero gyvenimo isvaziuoja. Kaip cia kazkas sake puse specialistu su aukstaisiai isilavinimais darbo birzoi laukia belekokio darba, nors ir gatves sluoti.

Werewolf
2010-04-04, 15:15
Tu taip sakai nes tu pats dabar gerai sedi, turi darba turbut, viska. O jai situacija butu kita. Pvz: Tu sukuri seima, turi vaika, sedi darbo birzoi be darbo. Kekviena diena atsibundi su mintim kaip isgyventi, kaip pamaitinti seima jau nebemastai apie tos kosminius mokescius. Dar neduok neduok dieve pries pora metu pasiemes paskola kamnors. Pasakyk kaip isgyventi? Zinoma atsakymas "- Eik susirask darba, jai yra noro tai randi", su tokiais atsakymais atsigaukit, taip galetumet sneketi pries krize kai lietuva nors po biski, bet klestejo, kilo jos lygis.
Gi zmones nes is gero gyvenimo isvaziuoja. Kaip cia kazkas sake puse specialistu su aukstaisiai isilavinimais darbo birzoi laukia belekokio darba, nors ir gatves sluoti.

tiesiog tas Shish, sake, kad Lietuvoj vien degradai liko..., tai tieosgiog jam papriestaravau... Be pastovaus darbo jau beveik metus esu...

eckunas27
2010-04-04, 15:19
tiesiog tas Shish, sake, kad Lietuvoj vien degradai liko..., tai tieosgiog jam papriestaravau... Be pastovaus darbo jau beveik metus esu...

lt zmones nedegredavo tiesiog lt sedi ant bankroto ribos irner darbo tad visi ir bega is tos lt nedel to kad jiems geriau bus kitur nes nera darbu lietuvoi jiesko kaip prasimaitinti

ex1m
2010-04-04, 15:26
As tai supratau, kad jis sneka ne apie visa liaudi. Jis snekejo apie "marozus" arba tuos nusigerusius paauglius kurie, kaip kokie valkatos eina vogia telefonus is vaiku ar dar ka nors. Nors pats anksciau vaiksciodavau su treningai iki tokio lygio nenusileisdavau.

GodLess
2010-04-04, 15:54
Tokios šalys kaip UK ir išbris iš krizės žymiai greičiau, nei Lietuva. Žmonės masiškai bėga iš Lietuvos, taip tik dar labiau skandindami valstybę ir keldami užsienio šalių ekonomiką, tačiau kas belieka? Su tokiais sprendimais kaip šioj vyriausybėj kai reikia ''mokėti už orą'' valstybė tik pati save skandina, nes tai trumparegiškas mąstymas kaip gauti pinigų dabar, negalvojant apie pasekmes. Spėju greitu laiku pati sodra papurtys kišenes. Visad buvau patriotu, gal ne idealus, bet toks kuris norėjo gyventi Lietuvoje, turėti šeimą, pilnai išlaikyti ją, tačiau tendencijos labai liūdnos. Tokioje situacijoje emigrantai, kurie išviažiavę ir dar turėję minčių grįžti namo, to tikrai nebedarys. Žodžiu valstybė pati sau neriasi kilpą ant kaklo.

Nors atrodytų tokia graži šventė - prisikėlimas, atgimimas, bet nuotaikos kažkokios ne tokios.
Visgi gerų Šv. Velykų, jaukaus ir prasmingo vakaro.

nerukaw
2010-04-04, 15:57
Tokios šalys kaip UK ir išbris iš krizės žymiai greičiau, nei Lietuva. Žmonės masiškai bėga iš Lietuvos, taip tik dar labiau skandindami valstybę ir keldami užsienio šalių ekonomiką, tačiau kas belieka? Su tokiais sprendimais kaip šioj vyriausybėj kai reikia ''mokėti už orą'' valstybė tik pati save skandina, nes tai trumparegiškas mąstymas kaip gauti pinigų dabar, negalvojant apie pasekmes. Spėju greitu laiku pati sodra papurtys kišenes. Visad buvau patriotu, gal ne idealus, bet toks kuris norėjo gyventi Lietuvoje, turėti šeimą, pilnai išlaikyti ją, tačiau tendencijos labai liūdnos. Tokioje situacijoje emigrantai, kurie išviažiavę ir dar turėję minčių grįžti namo, to tikrai nebedarys. Žodžiu valstybė pati sau neriasi kilpą ant kaklo.

Nors atrodytų tokia graži šventė - prisikėlimas, atgimimas, bet nuotaikos kažkokios ne tokios.
Visgi gerų Šv. Velykų, jaukaus ir prasmingo vakaro.
ir problema tame, kad visi jau zino, kad zopa tai valstybei musu :D bet nori kuo greiciau ir kuo daugiau is jos ismelsti.. Cia as apie politikus musu :D

mzvx
2010-04-04, 15:58
ir problema tame, kad visi jau zino, kad zopa tai valstybei musu :D bet nori kuo greiciau ir kuo daugiau is jos ismelsti.. Cia as apie politikus musu :D
dar ir kaip melžia. Kuris ten direktorius gauna 20k lt į mėnesį?

nerukaw
2010-04-04, 16:02
dar ir kaip melžia. Kuris ten direktorius gauna 20k lt į mėnesį?
tai ph kad jie ten gauna, kiek jie prasuka, vat ten tai litai :D cia kai prikolas buvo su tuo kiauliu gripu :D tai vapse numirt is juoko galim :D **** baigesi ta epidemija tie *****ai uz limona vakcinos pripirko :rotflmao2:kur jie ja padejo taip ir liko neaisku :D

-Gilze
2010-04-04, 16:05
Gal baikime pestis, Dirbau kazino ir ten buvo tokia taisykle: su sveciais politikos ir religijos temomis NEBENDRAUTI. Nes cia visuomet kils nuomoniu nesutapimai, kivircai.
Tokia jau ta politika Lietuvos: bele mano kisenes pilnos. Zmones peticijas pildo, renka parasus seima paleisti... Taciau vangiai kiti dalyvauja, jei mes norime kazko pasiekti, turetume buti vieningi: surinkai parasus, isspjovei klounus ir dykaduonius is valdzios, susodinom rimtesnius galvocius, gal kazka pataisytu, taciau skestanti laiva remontuoti labai sudetinga ir kiek per velu, TACIAU as tikiu, jog imanoma. Taciau mes ziurime bejegio akimis i viska, tik snekam snekam snekam... Daryti reikia.
O kolkas, kaip Godless sake: Graziu jums Sv. Velyku, nors niurios nuotaikos temdo sventiskos nuotaikos padange, spjaukim siandiena i viska ir pasveskime!

mzvx
2010-04-04, 16:07
tai ph kad jie ten gauna, kiek jie prasuka, vat ten tai litai :D cia kai prikolas buvo su tuo kiauliu gripu :D tai vapse numirt is juoko galim :D **** baigesi ta epidemija tie *****ai uz limona vakcinos pripirko :rotflmao2:kur jie ja padejo taip ir liko neaisku :D
išvis baisu , krč nėr tolko čia diskutuot, tik juokas ima, kaip akivaizdžiai visą tautą mulkina, ir mes svarbiausia nieko padaryt negalim ;]

briedis_apsitriedes
2010-04-04, 16:23
...surinkai parasus, isspjovei klounus ir dykaduonius is valdzios, susodinom rimtesnius galvocius, gal kazka pataisytu...
Gal jau iskart turi kandidatu sarasiuka ? :) Speju ne... Ar imsim va rimtus zmones kaip:
1. Antano kaimynas Jonas
2. Jurgis is Kvedarnos
3. Mamos drauge apskaitininke
4. Mano Tetis
5. Mano Mama
6. As jei spesiu sulaukt 18metu
7. Mano klasiokas Nr. 1
8. Mano klasiokas Nr. 2
9. Mano klasiokas Nr. 3
10. Mano Geriausias draugas
ir t.t...
Jei ir bus perrinkti zmones, tai bus tie patys gobsiai, lodariai... Jeigu ir yra keleta doru sielu seime, tai jos vistiek nieko negali pakeist pries diduma gobsunu...

|Beast|
2010-04-04, 17:48

Dabar gyvenu netoli portsmuto jai zinai toki tai cia ramu tikrai bent jau kolkas.

eckunas27
2010-04-04, 19:30
o kodel tu sakai kolkas ramu?kas gali pasikeisti?

Joans
2010-04-04, 19:33
Gal jau iskart turi kandidatu sarasiuka ? :) Speju ne... Ar imsim va rimtus zmones kaip:
1. Antano kaimynas Jonas
2. Jurgis is Kvedarnos
3. Mamos drauge apskaitininke
4. Mano Tetis
5. Mano Mama
6. As jei spesiu sulaukt 18metu
7. Mano klasiokas Nr. 1
8. Mano klasiokas Nr. 2
9. Mano klasiokas Nr. 3
10. Mano Geriausias draugas
ir t.t...
Jei ir bus perrinkti zmones, tai bus tie patys gobsiai, lodariai... Jeigu ir yra keleta doru sielu seime, tai jos vistiek nieko negali pakeist pries diduma gobsunu...

Abejingumas ir neveiklumas. Ko daugiau ir reikia JIEMS... Nes TU (kiekvienas asmeniškai) esi ABEJINGAS ir NEVEIKLUS, o jei nieks neveikia tai nieko ir tobulint NEREIK...

ir šiaip citata iš prieš 2k metų Lao Dze rašyta:

todėl išminčius visus valdo:
ištuština širdį,
pripildo pilvą,
sustiprina kaulus,
susilpnina valią;
jis atima iš žmonių žinias ir troškimus,
o protingiems neleidžia veikti;
neveikiant nieks nesikeičia.

ShiSh?
2010-04-04, 20:02

ištuština širdį,
pripildo pilvą
sustiprina kaulus,
susilpnina valią;

ech, dėja, tai tiesa.
Protingi šioje šalyje nera priimami, jų idėjos yra smerkiamos, visos šviesios galvos yra smerkiamos, valgomos.
Čia nėra sponsuojamas aukštasis išsilavinimas... Žodžiu.

eckunas27
2010-04-04, 20:33
va kas teisybe tai teisybe kad diplomas nelabai ka duoda lietuvoi zinau sita nes pasmane du draugai yra kurie geri pvz..

briedis_apsitriedes
2010-04-04, 21:10
Abejingumas ir neveiklumas. Ko daugiau ir reikia JIEMS... Nes TU (kiekvienas asmeniškai) esi ABEJINGAS ir NEVEIKLUS, o jei nieks neveikia tai nieko ir tobulint NEREIK...

ištuština širdį,
pripildo pilvą,
sustiprina kaulus,
susilpnina valią;

Nu man sito primint nereikia :] Taciau sioje situacijoje tarkim butent seimo nuvertimas manau daugiau pakenktu negu pagelbetu... O siaip as esu net perdaug neabejingas Lietuvos ivykiams, nors negyvenu Lietuvoj ir nezadu greitu laiku i ja gryzt...

eckunas27
2010-04-04, 22:32
zinok cia toli laikai ir nieko nepakeis gal kazkada grysi y lt bet cia laiko klausimas

Doctor House
2010-04-04, 22:38
Zadu vazioti i londona su draugais kai man sueis 18 metu. :) Ka galite pasakyti apie sita city? Ar normalus ten atliginimas? Ir pragyvenimo salygos?

NfrO
2010-04-04, 22:42
Zadu vazioti i londona su draugais kai man sueis 18 metu. :) Ka galite pasakyti apie sita city? Ar normalus ten atliginimas? Ir pragyvenimo salygos?
kol sueis tau 18,tai pamatysi dar daug kartų persigalvosi ir keisi nuomonę,o 18 išvaziuoti yra gan sudėtinga,nebent ruošiesi ten studijuoti

Mr.Sandman
2010-04-04, 22:42
Papasakosiu aš savo istoriją :)
Tai va tėvas buvo išvaręs nuo praitų metų birželio mėn iki kalėdų į Norvegiją,
po mėn turėjo vėl grįžt atgal į tą patį darbą, tėvas dirbo kažkur statybose, sakė labai lengvas darbas, ir sakė grįžk po mėn, bet va jau iki dabar jis sėdi LT, tipo tas darbdavys susirado kažkokių lenkų, kuriems moką mažesnius atlyginimus.
Tai va ir aš dabar labai labai nusivylęs savo šeimos financais. Pas mus šeimoje yra penki žmonės, ir kažkaip mamai vienai dirbančiai nelabai pinigų būna kitoks išlaidoms ir išvis nevisada užtenka susimokėt laiku visų mokesčių. O darbo kaip nėra tai nėra Lietuvoje... Aš pats galvojau, gal varyt į užsienį padirbėt vasara, bet kažkaip gaila man tos vasaros, dar kaip draugė atvažiuoja iš Vokietijos vasara ir jos ilgai nematęs esu tai išvis... Bet šiaip planuoju mokytis užsienije, bet visko gali būt, kad pakeisiu aš savo nuomonę.

Doctor House
2010-04-04, 22:46
kol sueis tau 18,tai pamatysi dar daug kartų persigalvosi ir keisi nuomonę,o 18 išvaziuoti yra gan sudėtinga,nebent ruošiesi ten studijuoti

Kodel taip sakai? :) Nes galiu 85% garantuoti, kad darba ten turesiu. Nera cia daug to laiko ir belaukti tik 1 metukai.

ex1m
2010-04-04, 22:51
Kodel taip sakai? :) Nes galiu 85% garantuoti, kad darba ten turesiu. Nera cia daug to laiko ir belaukti tik 1 metukai.
Atrodytu protingiausia baigti cia, bent profke kokia arba ten studijuoti zadi.

nerukaw
2010-04-04, 23:06
Atrodytu protingiausia baigti cia, bent profke kokia arba ten studijuoti zadi.
kam tas issilavinimas seis laikais :D vistiek lietuvoj jis nieko vertas.. **** susiktu vadibininku norint isidarbint uz pusantros stukos atlyginimo, reikia anglu laisvai moketi, aukstaji baigti ir t.t.. tai cia pipec :D o uzsieni tai vapse, nu cia aisku mano nuomone :D dirbau kur net neklause kiek as esu baiges ir ar isvis esu baiges kanors... Ir uzdirbdavau zymiai daugiau nei ten zmones po 2 metus pragyvene... Taip kad tas issilavinimas man nh nereikalingas :D aisku 12 klase seis metais tikiuosi baigsiu, jei dar neismete manes is vakarines :rotflmao2:net kirkilas ir tas asilas nusipirko magistra ar ka ten :D

ex1m
2010-04-04, 23:08
kam tas issilavinimas seis laikais :D vistiek lietuvoj jis nieko vertas.. **** susiktu vadibininku norint isidarbint uz pusantros stukos atlyginimo, reikia anglu laisvai moketi, aukstaji baigti ir t.t.. tai cia pipec :D o uzsieni tai vapse, nu cia aisku mano nuomone :D dirbau kur net neklause kiek as esu baiges ir ar isvis esu baiges kanors... Ir uzdirbdavau zymiai daugiau nei ten zmones po 2 metus pragyvene... Taip kad tas issilavinimas man nh nereikalingas :D aisku 12 klase seis metais tikiuosi baigsiu, jei dar neismete manes is vakarines :rotflmao2:
Vakarinei sako sugrieztino tvarka (nors niekas nepasikeite) ;D As cia sneku ne apie dabartine padeti, bet apie ateiti mastau jai sugalvotu gryzti i lietuva ar bandyti prasimusti i koki geresni darba.

nerukaw
2010-04-04, 23:11
Vakarinei sako sugrieztino tvarka (nors niekas nepasikeite) ;D As cia sneku ne apie dabartine padeti, bet apie ateiti mastau jai sugalvotu gryzti i lietuva ar bandyti prasimusti i koki geresni darba.
ir cia su tais geresniais darbais pats turetum zinot, ne diplomai o pazintys viska daro... o del vakarines per 2 metus 4 kartus buvau nuejes ten :D vis laukiu kol paskambins ir pasakys ateik dokumentu pasimt savo ir slysk is mokyklos, bet kaip paskambina pakviecia pasirasyt uz kazka ir sako ateik nors truputi i mokykla :rotflmao2::rotflmao2:

eckunas27
2010-04-04, 23:15
ir cia su tais geresniais darbais pats turetum zinot, ne diplomai o pazintys viska daro... o del vakarines per 2 metus 4 kartus buvau nuejes ten :D vis laukiu kol paskambins ir pasakys ateik dokumentu pasimt savo ir slysk is mokyklos, bet kaip paskambina pakviecia pasirasyt uz kazka ir sako ateik nors truputi i mokykla :rotflmao2::rotflmao2:

ne nu tu matau nusisneki cia pokalbis apie migraci o tu cia apie vakarines tad pradek sneketi normalei o ne apie pievas

nerukaw
2010-04-04, 23:17
ne nu tu matau nusisneki cia pokalbis apie migraci o tu cia apie vakarines tad pradek sneketi normalei o ne apie pievas
ne su tavim sneku.. nepatinka neskaityk ! savo postus pazek apie kokias pievas pats rasai.. ir kaip tokiu metu zmogui, per daug gramatikos klaidu :D (labai jau i akis krenta, nebe pirmas postas:D kitus vapse sivruot reik, kai nerandi skirybos zenklu :D)

briedis_apsitriedes
2010-04-04, 23:20
kam tas issilavinimas seis laikais :D vistiek lietuvoj jis nieko vertas.. **** susiktu vadibininku norint isidarbint uz pusantros stukos atlyginimo, reikia anglu laisvai moketi, aukstaji baigti ir t.t.. tai cia pipec :D o uzsieni tai vapse, nu cia aisku mano nuomone :D dirbau kur net neklause kiek as esu baiges ir ar isvis esu baiges kanors... Ir uzdirbdavau zymiai daugiau nei ten zmones po 2 metus pragyvene... Taip kad tas issilavinimas man nh nereikalingas :D aisku 12 klase seis metais tikiuosi baigsiu, jei dar neismete manes is vakarines :rotflmao2:net kirkilas ir tas asilas nusipirko magistra ar ka ten :D
Issilavinimas reikalingas ne tam, kad gautum geresni darba, o kad igautum koses galvoj, kuri tau PADES susirasti norima darba... Siais laikais vien diplomo nebeuztenka, reikia moket ir uz save pasneket ir parodyt ka sugebi. Niekad nesuprasiu kaip galima dirbti stroikese ar kur nors panasiai ir negalvot apie ateiti, o subine uzraukus sedet metu metais namuos ir lost CSS...

nerukaw
2010-04-04, 23:24
Issilavinimas reikalingas ne tam, kad gautum geresni darba, o kad igautum koses galvoj, kuri tau PADES susirasti norima darba... Siais laikais vien diplomo nebeuztenka, reikia moket ir uz save pasneket ir parodyt ka sugebi. Niekad nesuprasiu kaip galima dirbti stroikese ar kur nors panasiai ir negalvot apie ateiti, o subine uzraukus sedet metu metais namuos ir lost CSS...
bet zinai kaip tokiais sunkiais laikais eit mokytis, ne visi sau tokia prabanga gali leist.. pats dirbu nuo 18 metu, ir nuo tu 18 gyvenu savarinkiskai ir darba iskeist i mokslus tikrai nezadu.. O del koses galvoj, tai jei dunduku busi tai ir mokslai nepades :D

|Beast|
2010-04-04, 23:51
matau kaikurie zmones cia galvoje kad toij anglijoij tawes isskestom rankom visi lauke ir gausi darba 100% oij patikekit tikrai ne,visu pirma yra anglu kalba,o kaikurie galvoja ka dabar mokausi mokykloja viska moku ir susikalbesiu,kaip reikia su darbdaviu sneketis visai kas kita juk reikia save pristatyti pateikti taip kad nera taip lengava,beto teko susidurtu su tokeijs zmonemes kurius as vadinu rasistaijs tai jie nekencia kitatauciu,ir darbo pas juos negausi..Aijsku ir darbu nebera tiek daug kaip anksciau ant kiekvieno kampo,jai nori but koks valytojas tai tikrai rasi,bet jai nori ka padoresnio tai reikes laiko..ir beto 18 metu iskart baijgus mokykla taweas be patirties darbo ar panasei nelabai kas nori cia priimti nes galvoja proto galvoje nera ir niekas nerupi..Taip kad nera gerai kaip jus cia kaikurie galvojete ir tam uzseni.

eckunas27
2010-04-05, 00:03
nu bystai zmoniumkurie mano kad cia aukso kasyklos uzdibama milijonais bet tai nes as 3 metus sedu tad zinau kaip cia

briedis_apsitriedes
2010-04-05, 00:05
nu bystai zmoniumkurie mano kad cia aukso kasyklos uzdibama milijonais bet tai nes as 3 metus sedu tad zinau kaip cia
ir kur dirbi ?

eckunas27
2010-04-05, 00:38
statybose dirbu per du darbus dirbu

BlAcK|LiGhT
2010-04-05, 00:49
Tai gal nelabai pasisekė ? Jug ne visur vienodai.

mzvx
2010-04-05, 01:03
Papasakosiu aš savo istoriją :)
Tai va tėvas buvo išvaręs nuo praitų metų birželio mėn iki kalėdų į Norvegiją,
po mėn turėjo vėl grįžt atgal į tą patį darbą, tėvas dirbo kažkur statybose, sakė labai lengvas darbas, ir sakė grįžk po mėn, bet va jau iki dabar jis sėdi LT, tipo tas darbdavys susirado kažkokių lenkų, kuriems moką mažesnius atlyginimus.
Tai va ir aš dabar labai labai nusivylęs savo šeimos financais. Pas mus šeimoje yra penki žmonės, ir kažkaip mamai vienai dirbančiai nelabai pinigų būna kitoks išlaidoms ir išvis nevisada užtenka susimokėt laiku visų mokesčių. O darbo kaip nėra tai nėra Lietuvoje... Aš pats galvojau, gal varyt į užsienį padirbėt vasara, bet kažkaip gaila man tos vasaros, dar kaip draugė atvažiuoja iš Vokietijos vasara ir jos ilgai nematęs esu tai išvis... Bet šiaip planuoju mokytis užsienije, bet visko gali būt, kad pakeisiu aš savo nuomonę.Na taip lenkus geriau priimti, nes dirba taip pat gerai kaip ir lietuviai, tik už žymiai žemesnį užmokestį. Čia visoje europoje turbūt taip, kad lenkai numuša visas kainas.

eckunas27
2010-04-05, 10:26
na zinai lenku visur bet nelabai kas juos jau nori jimti bent pas mus MBS nelabai kas juos jima nes nieko nesugeba

Veyron
2010-04-05, 11:50
Lenkai yra paskutiniai netikeliai, per juos vieni nuostoliai, tai ju ir nenori imt, o jai ima tai kaip uz pigia darbo jega.

ex1m
2010-04-05, 11:54
Lenkai yra paskutiniai netikeliai, per juos vieni nuostoliai, tai ju ir nenori imt, o jai ima tai kaip uz pigia darbo jega.
O Lietuviu visi laukia iskiestom rankom. Apie Lietuvius irgi taip gal sneka kitu saliu zmones.

eckunas27
2010-04-05, 12:06
nu apie lt zmones nekokia nuomone europoi galiu pasakyt nelabai mus meksta

mzvx
2010-04-05, 12:27
Nevisi lenkai yra netikėliai, kurie moka dirbti tie ir gaus darbą, tas pats kaip ir su lietuviais. Jei jau lenkai tai nereiškia, kad visa tauta netikėliai

eckunas27
2010-04-05, 12:41
nieks ir nesako kad netikelei

ShiSh?
2010-04-05, 12:53
Minėjot kažkas mokslą.

Pas mus leituvoje mokytis galima tik už nemažus pinigus.
O dėl diplomo. Kaip briedis minėjo, mokausi ne del diplomo, ar del 100% darbo gavimo. Galbūt visi žinot momentų, kai išsimoko bakalaura, magistrą ir dirba stroikese, pardavėju ir pnš. Žmonės, kurie valioje yra silpni, neaktyvūs, be originalių idėjų galvoje, kurie neskaito knygų, nesidomi niekuom, o tik mokosi žiauriai gerai, yra netikę! Tokie žmonės nieko ir nepasiekia.

Yra daugybe pasaulyje atvėjų, kaip žmonės be aukštojo išsilavinimo pasiekia milijonierių lygi, tampa gerais vadibininkais ir t.t.
Atsakymas? - jie turi intuicija, aktyvumą, idėjas, drąsą, nebijojima apsikvailinti, gera humoro jausmą ir, išsireikšiu rusiškai - smikalkę.

Bet, jeigu tu esi žmogus, su tais privalumais kurie buvo išvardinti aukščiau, ir vis tiek mokaisi aukštosiose univeruose, tavęs laukia puiki ateitis. 95% tikimybė...

Freemazs
2010-04-05, 13:55
Minėjot kažkas mokslą.

O dėl diplomo. Kaip briedis minėjo, mokausi ne del diplomo, ar del 100% darbo gavimo. Galbūt visi žinot momentų, kai išsimoko bakalaura, magistrą ir dirba stroikese, pardavėju ir pnš. Žmonės, kurie valioje yra silpni, neaktyvūs, be originalių idėjų galvoje, kurie neskaito knygų, nesidomi niekuom, o tik mokosi žiauriai gerai, yra netikę! Tokie žmonės nieko ir nepasiekia.

Yra daugybe pasaulyje atvėjų, kaip žmonės be aukštojo išsilavinimo pasiekia milijonierių lygi, tampa gerais vadibininkais ir t.t.
Atsakymas? - jie turi intuicija, aktyvumą, idėjas, drąsą, nebijojima apsikvailinti, gera humoro jausmą ir, išsireikšiu rusiškai - smikalkę.

Bet, jeigu tu esi žmogus, su tais privalumais kurie buvo išvardinti aukščiau, ir vis tiek mokaisi aukštosiose univeruose, tavęs laukia puiki ateitis. 95% tikimybė...

Cia kaip sakant reikia suprasti o neiskalti.. tikios visi supratot ka norejau pasakyti, is po vakar nlb protelis weikia tai daug nerasysiu.

eckunas27
2010-04-05, 23:03
Minėjot kažkas mokslą.

tavo sitam komentare yra dauk tiesios nes zinau viena atvejy draugelis baiges aukstaja nzn ka bet zinau kad baiges ir dirba labkavoi vinis pardavineje varstus ir t.t o kitas nieko nebaiges dirba vadybininku ir kiek dar zinau apie jy tai jau tapo direktoriau pavaduotojas statykime taip filijele vat

eckunas27
2010-04-05, 23:07
ka as noriu pasakyti kad ne popery esme o kaip pateiki save ir kaip tu moki kalbeti su bos nes ir cia uk taspac gali nemoketi dauk dirbti bet jai moki pateik save ir papasakoti ka tu darysi ir panasei tai dirbsi visada

melito[revolt]
2010-04-05, 23:25
lietuvoj gyvena gerai tik 141 zmogus ;]

B^Artas
2010-04-05, 23:36
;436885']lietuvoj gyvena gerai tik 141 zmogus ;]

Nevisi ten zmones :D

eckunas27
2010-04-05, 23:48
o kas tada jie ne zmones

eckunas27
2010-04-06, 11:51
taip suprantu kad jie zombei kazkoki pagal tavo pasakyma

VazzMcLane
2010-04-06, 12:31
nacialnika zombinama

GodLess
2010-04-06, 13:50
Nu nepyk, bet toks vaizdas susidaro, kad tu 10 klasių baigęs, arba visai toj Anglijoj pamiršęs, kas yra ironija, sarkazmas, pasišaipymas ir t.t.
Dėl darbo. Minėjai, kad dirbi statybose. Puiku, kad dabar dar esi pakankamai jaunas, gali arti ir neblogai dirbti, bei užsidirbti, bet ką darysi po 10 metų? Tam ir yra mokslas, kad nereiktų lieti prakaito sunkiai dirbant, o naudoti savo smegenis, kurios padaro už tave visą darbą. Vėlgi, Lietuvoj tai nelabai aktualu, kai su aukštaisiais esi priverstas gatves šluoti. Bet kuo geresnį išsilavinimą gauni, tuo daugiau perspektyvų. Pvz, kad ir su ta pačia teise. Nors jų ir perteklius šiuo metu, tačiau teisininko išsilavinimas yra labai universalus. Turi labai gerai išmanyti teisę, ekonomiką, vadybą ir t.t.

melito[revolt]
2010-04-06, 15:23
Nu nepyk, bet toks vaizdas susidaro, kad tu 10 klasių baigęs, arba visai toj Anglijoj pamiršęs, kas yra ironija, sarkazmas, pasišaipymas ir t.t.
Dėl darbo. Minėjai, kad dirbi statybose. Puiku, kad dabar dar esi pakankamai jaunas, gali arti ir neblogai dirbti, bei užsidirbti, bet ką darysi po 10 metų? Tam ir yra mokslas, kad nereiktų lieti prakaito sunkiai dirbant, o naudoti savo smegenis, kurios padaro už tave visą darbą. Vėlgi, Lietuvoj tai nelabai aktualu, kai su aukštaisiais esi priverstas gatves šluoti. Bet kuo geresnį išsilavinimą gauni, tuo daugiau perspektyvų. Pvz, kad ir su ta pačia teise. Nors jų ir perteklius šiuo metu, tačiau teisininko išsilavinimas yra labai universalus. Turi labai gerai išmanyti teisę, ekonomiką, vadybą ir t.t.

turi turet daug pinigu kad mokintis :D

FiNiTy
2010-04-06, 15:32
bus proto bus ir pinigu

eckunas27
2010-04-06, 15:43
bus proto bus ir pinigu

cia va tu teisus

eckunas27
2010-04-06, 23:35
na zinai protas kartais ir nereikalingas tiesiog reikia pabuti gudrem

briedis_apsitriedes
2010-04-07, 00:17
taip kaip tu?

eckunas27
2010-04-07, 01:04
taip kaip tu?

bu as turiu ir proto ir esu gudrus tad zinai nesedeciau sitoi uk

GodLess
2010-04-07, 12:07
bu as turiu ir proto ir esu gudrus tad zinai nesedeciau sitoi uk
Pabėgt į UK reikia labai daug gudrumo žinok. Va, jeigu tu būdamas Lietuvoj, kai tokia situacija sugebėtum gerai ir puikiai gyvent, tikrai nepagailėčiau pasakyt, kad esi labai gudrus. Turiu pažįstamų, kurie mokosi Lietuvoje dar tik antram ar trečiam kurse, ir nors jau turi žmoną, vaikus, bet sugeba kuo geriausiai juos aprūpinti. Va čia tai tikrai protingi ir gudrūs žmonės.

eckunas27
2010-04-07, 12:28
Pabėgt į UK reikia labai daug gudrumo žinok. Va, jeigu tu būdamas Lietuvoj, kai tokia situacija sugebėtum gerai ir puikiai gyvent, tikrai nepagailėčiau pasakyt, kad esi labai gudrus. Turiu pažįstamų, kurie mokosi Lietuvoje dar tik antram ar trečiam kurse, ir nors jau turi žmoną, vaikus, bet sugeba kuo geriausiai juos aprūpinti. Va čia tai tikrai protingi ir gudrūs žmonės.

zinai as ir dirbau ir gan gerai gavau turejau zmona vaikus bet viena diena sugriuvo viskas kaip kortu namelis kas belieka tada daryti a?mano nuomone kaip taip atsitinka norisi tik dinkti is lt

melito[revolt]
2010-04-07, 20:26
visada pirmos bega ziurkes is skestancio laivo :rofl:

SnaKe_
2010-04-07, 20:39
ka as noriu pasakyti kad ne popery esme o kaip pateiki save ir kaip tu moki kalbeti su bos nes ir cia uk taspac gali nemoketi dauk dirbti bet jai moki pateik save ir papasakoti ka tu darysi ir panasei tai dirbsi visada

ne nu tu tai rimtai esi pabeges is kazkokios humoro laidos :gb:

tai taip iseina ateini i darba, tavo darbas tarkim valytojas, susitinki bosa, pabazarini su juo, pasakai kad "ai valysiu cia grindis, stalus ir pns" tai ir gauni pastovu darba :oi:

Nezinau kur tu dirbi, bet kiek dirbu anglijoje tai tinginiu niekur nemegsta :gb: nebent pataikei pats i tinginiu fabrika :rose:

p.s jums cia neatsibodo visiems rasinetis tokioj beprasmiskoje temoje? :)

briedis_apsitriedes
2010-04-07, 21:01
ne nu tu tai rimtai esi pabeges is kazkokios humoro laidos :gb:

tai taip iseina ateini i darba, tavo darbas tarkim valytojas, susitinki bosa, pabazarini su juo, pasakai kad "ai valysiu cia grindis, stalus ir pns" tai ir gauni pastovu darba :oi:

Nezinau kur tu dirbi, bet kiek dirbu anglijoje tai tinginiu niekur nemegsta :gb: nebent pataikei pats i tinginiu fabrika :rose:

p.s jums cia neatsibodo visiems rasinetis tokioj beprasmiskoje temoje? :)
Man tai tiesiog idomu skaityt pacio autoriaus komentarus :D todel reikia neleist temai numirt :D

VazzMcLane
2010-04-07, 21:50
Cituoti:Parašė FiNiTy
bus proto bus ir pinigu

cia va tu teisus

:rotflmao2::rotflmao2::rotflmao2:aš tai nesuprantu ar tau geriau pasidaro ar ką , kai čia išsipasakoji kaip tau blogai buvo Lietuvoje.

Han`
2010-04-07, 22:17
Čia kaip paukštis išmigruoji ir šiki UK ant stogų.

Sharaz
2010-04-08, 12:58
9 lapai tyčiojimosi ir svaigimo

SPYNA